top of page
29026433_10155082250237016_7748693654268

Проект «Думи про РОК»

Нова акустична програма «Гайдамаки, Думи про рок» - це перезавантаження української козацької традиції. Це позиціонування поняття козацтва, не як минувшини, козак – це сучасний українець, відважний і щирий, впевнений в собі і успішний.

«Козак – не хрестоматійна постать, він у серці та в душі українця. Хто відвернеться від козака, той обернеться в прах, хто прийме його – врешті пируватиме з богами. Відкрий козаку своє серце, віддай козаку свої думи».

Поціновувачі гайдамацької музики почують улюблені старі пісні у новій обробці, традиційні козацькі думи у версії Гайдамаків та нові пісні, які на презентації звучатимуть вперше.

Окрім традиційних для акустичної рок музики інструментів, таких як гітара, ударні, акустична бас-гітара та характерних для гурту труби та тромбону, слухач відкриє для себе магію перкусії, акустичних ударних інструментів, всю гаму світових народних дерев’яних духових - панфлейта, сопілки, ріжок, телинка, окарина, кавал, флояра; також - цимбали, дримбу, а також, інструмент,  історія якого сягає ще давньоруських часів, а звучання є актуальним і до нині – справжня українська бандура! Візуалізуватиме музику сучасна відео презентація на основі козацької ікони та виставка картин сучасних українських митців.

bottom of page